Bostancı Evden Eve Nakliyat

Kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışı ile 1995 yılından itibaren hizmet veren firmamız İstanbul’da faaliyet göstermekte ve Bostancı evden eve nakliyat hizmeti de vermektedir. Evden eve nakliyat dışında ofis taşıma, ev depolama, fabrika taşıma, dükkan taşıma, ambar, depo taşıma gibi hizmetleri de bulunan firmamız eğitimli ekibi sayesinde evden eve nakliyat sektöründe yerini sağlamlaştırmaktadır. Konusunda uzman, tecrübeli ve eğitimli ekip arkadaşlarımız ve son teknoloji ürünü kapalı, çelik kasalı araçlarımız, sürekli yenilenen asansörlerimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Uzman ekibimiz ile gelişen teknoloji ve şartlara uyum sağlayarak, müşteri memnuniyeti göz önüne alınarak ve sıfır hata prensibiyle çalışarak evden eve nakliyat hizmetlerini en iyi şekilde sizlere sunmaktayız.

Şehirlerası evden eve taşımacılık Fiyatlarımız oldukça uygun olup müşteri memnuniyeti ön planda tutularak hazırlanmaktadır. Şartlarımız önceden konuşulur ve taşıma sırasında beklenmeyen, ekstra fiyatlar ile karşılaşmazsınız. Taşınacak olan eşya miktarı, taşınılan ve taşınılacak olan kat sayısı, gidilen mesafe ayrıca istendiği takdirde asansörlü taşıma ücreti gibi maliyetler hesaplanarak olabilecek en uygun fiyatları siz müşterilerimize sunarız. Bostancı evden eve nakliyat olarak fiyat bilgisi ve iletişim için bizlere isterseniz e posta, isterseniz de telefon yoluyla ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Müşterilerimiz ile yüz yüze görüşür istenildiği takdirde sözleşme yaparız. Biz firma olarak ‘müşteri memnuniyeti’ prensibi ile çalıştığımız için sizlerin ihtiyaçlarınızı, istek ve taleplerinizi göz önüne alarak hizmetlerimizi sunmaktayız.

BOSTANCI EVDEN EVE NAKLİYAT

Kaliteli ve ekonomik taşıma hizmeti için siz değerli müşterilerimize sorunsuz hizmet vermeye çalışmaktayız. Bu zamana kadar hiçbir sorun ya da olumsuz bir durumla karşılaşılmamıştır. Müşterilerimiz ile kararlaştırılan tarih ve saatte ekibimiz görevi başında olur. Konularında uzman ekip arkadaşlarımız istenirse mobilyalarınızın montaj ve demontaj işlemlerini sorunsuzca yapmaktadır. Eşyalarınız evinizde tecrübeli ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımız tarafından özenle demonte edilir ve korumalı ambalajlar ile paketleme işlemi yapılır. Diğer eve geçildiği zaman tüm beyaz eşya ve mobilyalarınızın montaj işlemi gerçekleştirilir ve isteğinize göre yerleştirilir. Memnun kalınmadığı durumlarda istekleriniz doğrultusunda ekip arkadaşlarımız tekrardan mobilya yerleştirme, montaj, demontaj işlemlerini gerçekleştirebilir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus elemanlardır. Şehirlerarası evden eve nakliyat konusunda uzman olmayan elemanlar tarafından yapılan taşıma işlemi, montaj ve demontaj işlemleri istenmeyen kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Şehirler arası nakliyat firmamız yıllardan beri eğitimli, konusunda uzman, tecrübeli ve müşteri isteklerini göz önüne alan ekibi ile sizlere hizmet vermektedir. Yılların verdiği tecrübe ile her geçen gün kendimizi yeniliyoruz ve sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışıyoruz. 57 metre 4 asansör ile hizmet veriyor ve 5 yılı dolduran asansörlerimizi yeniliyoruz. Araçlarımız kapalı, çelik kasalı ayrıca eşyalarınıza zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Başka firmalar ile görüştüğünüzde de bu konular hakkında bilgi almalı ve fiyatları önceden konuşmalısınız. Uygun fiyat veren firmalara hemen aldanmayın. Uzman olmayan elemanlar sizi daha da zarara uğratabilir. Profesyonel bir firma müşterisi ile önceden konuşur, fiyatları belirler, uzman ekibi ve teknolojik araçları ile hizmet verir. Müşterisine taşıma sırasında ekstra maliyetler çıkarmaz. Tüm bu konuları göz önünde bulundurup taşıma öncesinde tecrübesiz, profesyonel olmayan firmalar ile çalışmamalısınız.

Bostancı evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz ayrıca firmamız şehirlerarası nakliye hizmeti de vermektedir. Şehirlerarası taşımacılıkta eşyalarınıza gerçek değerinde sigorta yapılmaktadır. Müşteri gerek görmese de firmamız sigorta işlemini yapmaktadır. Kaliteli hizmet, uygun fiyat ve uzman ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetindeyiz.