Pendik Evden Eve Nakliyat

Eşya taşımacılığı ve depolama hizmetlerini İstanbul’da 1995 yılından bu yana sürdüren Muratoğlu Evden Eve Nakliyat, verdiği hizmetlerle sayılı nakliye firmaları arasında gösterilmektedir. Temel hizmet politikası, en iyi işçilik ve sıfır hatayla hep ilerleyen bir seviyede hizmet vermektir. Bu hedefine ulaşırken müşteri memnuniyetini de odak noktasında tutmakta ve daima iyi bir çözüm ortağı olmaktadır. Çok sayıda modern kapalı çelik kasalı araçlarla taşımacılık işlemi gerçekleştirir. İstanbul Pendik evden eve nakliyat firması her zaman en iyi olmayı hedefler.

Asansörlü Taşımacılık

 Asansörlü taşımacılık hizmeti veren firmada bulunan araçlar 5 yılda bir yenilenmektedir. Asansör araçlarının yapısı gereği bu yenilik çok daha büyük avantaj sağlar. 4 adet 57 metrelik asansöre sahip kurumsal firmada her eşya güvence altındadır. Muratoğlu Evden Eve Nakliyat asansör aracı yanında onlarca büyük nakliye aracı barındırır ve bu araçlar geniş eşya alma kapasiteleriyle fark yaratır. Diğer yandan değişen araçlarla beraber sürücüler düzenli olarak eğitim alır.

İş Yeri Taşımacılık

Pendik evden eve nakliyat firması evden eve nakliyat yanında fabrika, her türlü dükkân, ambar ve ofis taşımacılığı ile depolama hizmetleri de vermektedir. İş yeri değişikliği durumlarında Muratoğlu Nakliyat güvenilir taşımacılık hizmeti sağlar. İş yerlerinde hayati öneme sahip evraklarla diğer malzemeler özelliklerine göre paketlenir.

Eşya Depolama Hizmeti

Firmanın en çok tercih edilen diğer bir uygulaması depolamadır. Özel geniş bir alanda yer alan depolama alanlarında farklı büyüklükte kiralama yerleri mevcuttur. Başvuru yapan müşteri eşya sayısı ve büyüklüğüne göre kendine uygun bir depo kiralar. İstediği süre de hesaba katılarak fiyat belirlemesi yapılır. Pendik evden eve nakliyat firması her ihtiyaca yönelik olarak güvenli, dış etkilere karşı korunan depolama alanı sunmaktadır. Muratoğlu Nakliyat depolama hizmetiyle firmadan eşyalar özel paketleme avantajı sağlanır. Kolay bozulan ve kapasiteyi aşan eşyalar dışında geniş kapsamlı bir eşya depolama alanı vardır.

 Sigortalı Eşya Avantajı

 Firmaya başvuran kişiler, dilerse eşyaların güvenliği için exper hizmeti talebinde de bulunabilirler. Taşınmadan önce eşya tespiti amacıyla bir sigorta görevlisi temin edilir. İşlemin kapsamı ve çokluğuna göre ortak bir fiyat belirlenir ve tarih alınarak günü gelince zamanında taşıma gerçekleşir. Uzun şehirlerarası yolculuklarda experin büyük avantajı vardır.

Kurumsal Fiyatlandırma

 Kurtköy evden eve taşımacılık İstanbul’da nakliye firmalarının çoğunda fiyat sıkıntısı yaşanır. Başlangıçta müşteri bağlamak için anlaşma yapılır ama farklı bahanelerle bu fiyata ekleme olur. Müşteri için bu durum ciddi bir güvensizlik ve kötü reklam sebebidir. Sonradan çıkan ücretlendirmeleri çelişki yarattığı için kötü reklam yapılmış olur. Zaten çoğu müşteri bir daha o firmayı aramaz.  Muratoğlu Evden Eve Nakliye Firmasında belli hizmetlerin standart fiyatlandırması yapılır ve buna göre müşteriye sunulan teklif sonunda gerekirse sözleşme yapılarak taşımacılık gerçekleşir. Sözleşme olması demek zaten birçok konuda yasal hakkınızın olması demektir.

Kurumsal Nakliye Taşımacılığı

 Erenköy Evden Eve Nakliyat firmasının çalışmalarında avantaj sağlayan kurumsal özellikler şunlardır:

 Firmada herkese kendi becerisine yönelik görev verilmiştir.

İşletme içinde sistemli çalışma hakimdir. Müşterilerle yasal formaliteler dahilinde taşımacılık hizmeti verilir.

Taşıma işini gerçekleştiren personeller düzenli eğitim alırlar ve koşullara göre bu eğitimler güncellenir.

Eşyalar taşınmadan önce her eşyanın özelliği göz önünde bulundurularak güvenli kasalar ve varillerle korunur.

Tüm personel kendi görev ve sorumluluğunun bilincindedir. Herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır.

Zamanlama firmanın en önem verdiği noktalardandır. Söylenen zamanda araç gelir ve gideceği yere bırakılır.