Ortaköy Evden Eve

Ortaköy evden eve nakliyat

Murtaoğlu Nakliyat şirketimiz 1995 yılında İstanbul da kurulmuş olup evden eve nakliye sektörüne adım atmış bulunuyoruz. 1995 yıllından beri siz müşterilerimizin en iyi ve kaliteli bir şekilde çalışmaktayızdır. Sürekli değişen ve gelişen sektörde lider firmalar arasında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyizdir.  En iyi işçilik ve cazip ödeme imkanlarını harmanlayıp hizmetin en iyisin, ve mükemmelini siz müşterilerimize sunarak bu sektörde bir marka ve bir ada sahip olmak için bu yolda sizler ile birlikte ilerlemek vizyonumuzdur.

İstanbul’un bir çok yerinde faaliyet göstermektedir. Orta köy Kadıköy vs  gibi bir çok bölgede hizmet vermekteyizdir.  Sizin için zaman ve eşyalarınız ne kadar önemli ise bizler içinde o kadar değerlidir işte bu yüzden günümüz imkanlarını ve teknolojisini en iyi şekilde kullanarak sizlere hayal kırıklığı yaşatmadan aksine yüzünüzde gülüşlere sebep olan işler gerçekleştirmekteyizdir. Tüm nakliye araçları kapalı çelik kasalıdır.

Ortaköy evden eve nakliyat hizmeti

Köklü tarihimiz ile günümüze kadar kalitemize ve mükemmel işçiliğimize bağlıdır.

 Evden eve nakliyat fabrika ve ofis taşımacılığı tekstil nakliyesi vb gibi tüm taşımacılık işleriniz için hizmetinizdeyiz.

 Kaliteli hizmet için en doğru adres şehiriçi nakliyat işleiniz için bizler hazırda beklemekteyizdir. Ve bizle çalışmaktan memnun kalacağınıza inanabilirsiniz.

 Şimdi yeni gelişen ve bir çok kişinin görmezden geldiği fakat gününüzdeki yeni Pazar ve ticaret yeri olan İnternet ortamındaki rakabet daha zor ve karmaşık olduğu için biz de bu sektörde en iyisi ve kalitelisi olmayı vizyon olarak bildiğimiz için kendimize ait olan ve “http://muratogluevdenevenakliye.com/”  bizlere bu adresten 7 gün 24 saat boyunca istediğiniz her an ulaşabilirsiniz.

 Şehirler arası nakliyat firması Eşyalarınızda ne bir çizik ne de bir  kırık olmadan güvenli bir şeklide evinizden alıp istediğiniz yere aynı intizam ve özenle taşınmaktadır. Yani anlayacağınız gibi siz taşınmak istediğiniz beyan etmeniz bizler için yeterlidir. Gerisi bize ve özgüven ile çalışan çalışanlarımıza kalıyor.

 Evden eve nakliyatlarda olması gereken en önemli şey güvendir . siz bize güvendikçe bu güveni boşa çıkarmayız buna emin olabilirsiniz.

 İşe yeri taşımacılıkta özel çalışanlarımız ve ekipmanlarımız vardır. Zaman sizin için ne kadar değerli ise bizim içinde değerli olduğundan zamanı en iyi şeklide değerlendirip eşyalarınızı ve makinalarınız en güvenilir ve hassasiyetle taşımaktayızdır.

 Çalışanlarımız ve bizler tam bir takım ruhu ile çalışmaktayızdır.  Her işe göre bu takımda çalıştırılacak eleman ve usta başı değişmektedir. İşinize en uygun işçilik ile sizlere hizmet vermekteyizdir.

 İster evden eve ister ofis veya büro taşımacılığı olsun tüm bu işlerde uzmanlaşmış elemanlar ile sizlere mükemmellik derecesinde hizmet vermekteyizdir. Bizim işimiz sizin güveniniz ve memnuniyetinizi arttırmaktır.

 Evden eve nakliyat firmaları arasında fiyat farkı var mı ?

 Bu sektörde çalıştığımız uzun seneler de sık sık duyduğumuz sorulardan biridir bu soru,  elbette fiyat farkı vardır. Serbest piyasa olduğu için sektörel anlamda sıkıntılar çıktığı için kendi kalitemize ve hizmetimize bağlı olarak fiyat farklıkları yapmaktayızdır. Tabi ki de diğer firmalarda bu sebeplere bağlı kalarak fiyat farklığı yapmaktadır.

 Önce den talep yapılmadan anlaşılan firmalar size fiyat düşük tutarak  sizleri kendisine çekmeye çalışmaktadır. Fakat şunu unutmayın fiyatlar kalite ve verilen hizmete bağlı olarak değişiklik gösterilmektedir. O firma kaliteli hizmet veriyorsa bile taşımacılık yapacağı sırada bir takım istekleri öne sürerek sizden istediği fiyatı iki katına çıkarmaktadırlar.

 Bizler ne olursa olsun size verdiğimiz söze ve sizlerin istekleri doğrultusunda işlerimizi gerçekleştirmekteyiz dir. İşte bu yüzden 1995 yılından beri sizlere hizmet vermekteyiz dir.