Ofis Taşıma

Kurumsal Ofis Taşımacılığı Hizmeti

Muratoğlu Nakliye ev taşımacılığı yanında ofis taşıma hizmeti de vermektedir. Ofis içinde bulunan önemli evraklar ve demirbaş eşyalar için gereken hassasiyetle taşıma işlemi gerçekleşir.

Şehirler Arası Yolculuklarda Exper ve Sigorta İmkânı

Muratoğlu Nakliye firmasıyla çalışmaya karar veren tüm müşteriler dilerse exper hizmeti alabilirler. Bu işlem için exper sizin olduğunuz yere gelir ve eşyalarınızı yerinde görür. Ev veya ofisteki eşyalar incelendikten sonra fiyat görüşmesi yapılır ve ortak kararla tarih -saat belirlenerek zamanında taşıma gerçekleşir. Taşımada experin en büyük avantajı şehirlerarası nakliye olduğu zaman sigorta hizmeti vermesidir.

Ev Depolama Hizmeti

Ev eşyası veya dayanıklı iş yeri malzemelerini uzun süreli olarak bir yerde depolamak isteyenler için Bahçelievler evden eve nakliyat firması uygun fiyatlarla güvenilir şekilde hizmet vermektedir. Firmadan eşya miktarı ve büyüklüğüne bağlı olarak değişik ölçülerde depolama alanlarını uzun veya kısa vadeli kiralayabilirsiniz. Alınan depolama işlemlerinde özel paketleme avantajlarını da yararlanmış olursunuz. Depolanacak eşyalar zamanla zarar görmemesi için özel ambalaj ve paketlerle sarılmaktadır. Ancak önlem almak adına uzun süre dayanamayacak eşyalar depolama alanında bekletilemez.

Sabit Fiyat Garantisi

Şehir içi nakliye firmalarında müşterilerin yaşadığı en büyük sıkıntı, fiyata çeşitli bahanelerle sonradan ekleme yapılması ve müşterinin kendini kandırılmış gibi hissetmesidir. Sadece müşteri bağlamak için başta, ucuz fiyat söyleyip sonra ekleme yapılan bu taktik, onları kazançlı çıkarmak yerine daha da kötü duruma düşürmektedir. Muratoğlu Nakliye firmasında fiyatlar işlem özelliklerine göre standart olarak belirlenmiştir ve baştan net şekilde görüşülür.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat hizmetine yoğun nüfusu ve sık kiralanan evleri sayesinde sıklıkla ihtiyaç duymaktadır. Günümüzde kendi evine sahip olan insan sayısı azalmakta, kiralık evlere olan talep ise artmaktadır. Kiralık evlerde sıklıkla yaşanan, maddiyata veya daire özelliklerine bağlı gerçekleşen sirkülasyonlar nedeniyle, her an taşınan birileri olmaktadır. Taşınma işlemlerini sıkıntısız bir şekilde geçirmeniz için, 1995 yılından beri sektör lideri olmamızı sağlayan kaliteli nakliyat hizmetimizi emrinize amade kılıyoruz. Artık en ufak bir eşyanız bile kaybolmadan, hasar görmeden, sıkıntısız bir şekilde istediğiniz adrese teslim edilecek. Gözünüzün arkada kalmasına gerek yok, uzman ekibimiz ve kaliteli nakliye araçlarımız sayesinde rüya gibi bir taşınma geçireceksiniz. Müşteri profilimizde tek bir sefer hizmet alıp bırakan kimse bulunmamaktadır, profesyonel hizmetimiz adeta bir bağımlılık haline gelir

İstanbul Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetinin yan ısıra ofisten ofise, yazlıktan eve, evden yazlığa gibi pek çok çeşitli adres arasında taşımacılık hizmetini sunmaktayız. Eşyalarınızın boyutu, mahiyeti, miktarı, taşınacak kat sayısı bizim için önemli değil. Firmamız için önemli olan şey, arkamızda bizden memnun bir müşteri bırakmak. Prensiplerine bağlı ve profesyonel bir hizmet veren firmamız sayesinde, çok rahat bir biçimde taşınacaksınız. Sizin yapmanız gereken tek şey, kendinizi ve ailenizi yeni mekana taşımak olacak. Eşyalarınızı bize bırakın, biz onları en doğru biçimde taşırız. Taşınma gününüz belli olduğunda hemen bizi arayın. Tecrübeli müşteri temsilcilerimiz ihtiyaçlarınızı tespit edecek ve sizinle ayrıntılar üzerinde konuşacaktır. Taşınılacak lokasyon ve eşyalar belli olduktan sonra, geniş nakliye filomuzdaki uygun araç ve çalışanlar belirlenerek tarafınıza gönderilecektir. Uzman ekibimiz, eşyalarınızı büyük bir titizlikle teslim alır. Eşyalarınız, sahip oldukları özelliklere göre özenle ambalajlanır ve paketlenir. Kırılacak eşyalara ayrı bir hassasiyetle uygun ambalajlama teknikleri uygulanmaktadır. Hiçbir sıkıntı yaşamadan tüm eşyalarınızın eksiksiz ve hasarsız biçimde teslim edildiğini görmek, sizi duygulandıracak. Hayatınız boyunca böyle bir taşınma hizmeti almamış olabilirsiniz. Sizi nakliyenin en üst seviyesiyle tanıştırıyoruz.

Call Now Button