Erenköy Evden Eve Nakliyat

TAŞINMANIN STRESİNİ BİZİMLE AZALTIN…

 Evinizi veya ofisinizi taşımanın düşüncesinin bile, başlı başına bir stres sebebi olduğunu biliyoruz. İstatistikler insan hayatındaki en önemli değişiklikler sıralamasında taşınmayı üçüncü sıraya koyuyorlar. Taşınırken sizin en önemli kriterinizin; size verilecek fiyat teklifinden önce, güven duyacağınız bir nakliye firması ile çalışmak olması gerekiyor. Özellikle şehirler arası taşınmalarda bu konu daha da önemli bir hale geliyor. Her ne kadar biz nakliye firmaları, pek çok işi sizin yerinize hallediyorsak da, eğer sizin için doğru olan firmayı bulamazsanız o gününüz bir kabusa dönüşebilir.

 İstanbul merkezli olan firmamız, tüm Türkiye’ye ve özellikle kentsel dönüşümün yoğun olarak yaşandığı Kadıköy ilçesinin Erenköy semtine evden eve nakliyat firması olarak hizmet vermektedir. Firmamız 1995 yılında kurulmuş, sektöründe başarıları ile adını duyurmuş ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmayı prensip edinmiş bir firmadır.

 Taşınmak için karar verdiğinizde ve bizimle anlaştığınızda ilk yapacağımız; taşınacak eşyalarınızı ve evin konumunu görmek için evinize bir eksper göndermek olacaktır. Size teklif edeceğimiz fiyat, ancak evinizi gördükten sonra mümkün olacaktır. Bu aşamada sadece telefonla alacağınız tekliflerin, taşınma gününde bir takım anlaşmazlıklar doğuracağını unutmamanız ve her iyi hizmetin de mutlaka bir bedeli olduğunu hatırlamanız gereklidir. Size en ucuz fiyatı veren firma, en iyi firma değildir ve sırf bu nedenle seçilmemesi gerekir. Verilen hizmetlerin ne olduğu iyice araştırılmalıdır.

 Eşyalarınız taşıyan ekip içinde, mobilyalarınızın sökülüp, yeni evinizde monte edilebilmesi için konusunda uzman bir mobilya elemanı bulunur. Aynı elemanın eşyalarınızı söküp, monte etmesi sizi ve bizi zaman kaybından kurtaracaktır. Eğer şehirlerarası taşıma söz konusu ise eşyalarınız mutlaka bizim tarafımızdan sigorta yapılacaktır.

 Anlaşma sağlandığında karşılıklı bir sözleşme düzenlenir ve belirlenen gün ve saatte taşıma işlemine başlanır. Ekibimiz konusunda uzman ve tecrübeli olduğundan, sizin hiç bir şeye elinizi sürmeniz gerekmez. Sadece sizin için değerli olan ve bir aksilik sonucu kırıldığında üzüleceğiniz eşyalarınızı önceden paketleyebilirsiniz. Bunun dışında her şey bizim işimizdir.

 Fiyatı belirleyen unsurlardan bir diğeri de; eski evinizin ve yeni evinizin bulunduğu katlardır. En yeni taşıma sistemi olan ve yüksek katlarda hem önemli zaman kazancı sağlayan, hem de eşyalarınızın dar merdivenlerde zarar görmesini engelleyen asansörlü taşıma için firmamızda, 57 metre yüksekliğe kadar uzanabilen 4 adet asansör bulunmaktadır. 5 yaşını dolduran asansör kullanılmayıp, yenilenmektedir. Ayrıca bütün nakliye araçlarımız tamamen Avrupa standartlarında hazırlanmış araçlar olup, her türlü hava şartında hizmet vermeye hazır, içleri kapalı çelik kasa ile kaplıdır.

 Erenköy bölgesi eşya depolama hizmetinde, kentsel dönüşüm sebebiyle evinizin eşyalarını bir süreliğine bir depoda muhafaza ermek isterseniz, yine bize başvurabilirsiniz. İhtiyacınıza göre depo ebatları

 5 m3. ile 200 m3. Arasında değişen depolarımız, kısa bir süre sonra yapımı tamamlanacak evlerinizin eşyalarını sağlıklı koşullarda depolamak için hizmetinizdedir. Muratoğlu Depo’nun sizlere sunduğu tasarruf sistemi ile eşyalarınız özel ambalaj ve paketleme yapılarak, depolanacak eşyanızın hacmi düşürülür. Sizin belirlediğiniz zaman zarfı içerisinde eşyalarınızı istediğiniz yerden alınır ve hızlı bir şekilde depolarımıza yerleştirir. Zamanı geldiğinde ise eşyalarınız sizin istediğiniz adrese tekrar taşınır.

 Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler arasında; evden eve nakliyatın yanı sıra, konusunda uzman ekiplerle ofis ve büro taşımacılığı, fabrika ekipmanları, depo, ambar ve dükkan taşımacılığı da bulunmaktadır.

 Eğer Erenköy’de evden eve nakliyat hizmeti için bize ihtiyaç duyarsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşimiz bittiğinde bizimle çalışmış olmanın mutluluğunun yüzünüze de yansıyacağına eminiz.