Evden Eve Nakliyat

Firmamız 1995 yılındı kurulmuştur. Kurulduğu yıldan bu zamana nakliye hizmeti vermektedir. Gerek donanımlı araçları olsun gerekse uzman ekipleri ile evden eve nakliyat işini profesyonel olarak yapmaktadırlar. Firmamız, kuruş tarihinden bu zamana gelişimini sürekli hızlandırmaktadır. Evden eve nakliyat, ofis taşıma, ev depolama, eşya paketleme gibi faaliyet alanı vardır. İstanbul’un her ilçesine hizmet vermektedir. Kapalı çelik kasalı araçlar ile hizmet sağlamaktayız. Cazip ödeme seçenekleri sunarak, müşteri istek ve ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedeflemekteyiz

EVDEN EVE NAKLİYAT

“Taşınma durumunuzda ki eşyalarınızı sizin gösterdiğiniz özen doğrultusunda eski evinizden yeni evinize taşınmasıdır. Evden eve nakliyat yalnızca taşıma amacı gütmemektedir. Eşyalarınızın herhangi bir zarar almadan gideceği yere kadar güven ve özenle taşınmasıdır. Firmamız bu özeni göstermektedir. Taşıma işlemi gerçekleşmeden önce eşyalarınız firmamızca sigorta altına alınır. Amaç, oluşabilecek her türlü zarar karşılığında eşyayı ve müşteriyi korumaktır.

Evden eve nakliyat profesyonellik ister. Siz eşyalarınız kendiniz taşımak ve nakliyesini üstlenmek isterseniz bu muhakkak hasarla sonuçlanır. Biz sizin yerinize bu işlemi hasarsız yada hasar sigortalı olarak üstlenmekteyiz.

Evden eve nakliyat süreç bakımından, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda eşyalarını evden veya ofisten taşıyarak istenilen yeni adrese kısa ve doğru zamanda götürülmesi ile ilgili tün prosedürleri planlayan, uygulayan, kontrol eden bir süreçtir.”

Bu Süreç Maddeler Halinde Şu Şekildedir

Karşılıklı anlaşmanın sağlanması,

Eşyaların gruplarına ve cinslerine göre ayrılması,

Eşyaların özelliğine göre uygun paketleme işleminin gerçekleşmesi,

Eşyaların düzenli ve özenli olarak kapalı çelik kasalı araçlara taşınması,

Yeni adrese eşyaların götürülmesi,

Kapalı çelik kasalı araçlardan eşyaların yeni eve taşınması,

Eşyaların istenilen yere yerleştirilmesi ve düzeninin yapılması.

Tüm bu süreç doğrultusunda eşyalarınızın nakliyesini üstlenmekteyiz. İsteğiniz doğrultusunda eşyalarınızı bir süre depolayarak saklayabiliriz. Dilediğiniz zaman depolama işini sonlandırarak yeni Adrese taşıma işlemini gerçekleştirebiliriz.

İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız zamanın ve teknolojinin gereklerine uygun davranmaktadır. Kısa zamanda kaliteli iş çıkartmayı prensip edinmiştir. Kapalı çelik kasalı araçlarla hizmet vererek eşyalarınızın güvende ve emin ellerde olduğunu göstermekteyiz. Bünyemizde bulunan araç filosu ve uzman kadrosu ile İstanbul’un belli başlı firmaları arasına girmekteyiz. Ekiplerimiz gerekli eğitimleri almaktadır.  Evden eve nakliyat işinin tüm inceliklerini bilmektedirler. Araçlar tamamen Avrupa standartlarına uygun şekilde düzenlenmiştir. Araç kasaları eşyalarınızın hasar görmeyeceği şekilde düzenlenmiştir. Kasalar strafor ve ahşap suntalarla döşenmiştir. Bu da eşyalarınızın herhangi bir kırılma, çizilme gibi olasılıklardan uzak olmasını sağlamaktadır. İstanbul içi evden eve nakliyat işi bizim işimizdir. Biz müşterilerimize güven aşılarız. Evden eve nakliyat işi rekabetçi piyasa altında gerçekleşmektedir. Biz rakiplerimize fark atarak alanımızda oldukça gelişme göstermekteyiz. Firmamız ev ve ofis eşyası taşıma konusunda oldukça profesyoneldir. Muratoğlu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmet vermekten her zaman mutlu oluruz. Firmamız müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda hareket eder. Bu da kişilerin bizi tercih etme sebeplerindendir. Firmamız gerekli ilke ve prensipler doğrultusunda hareket eder. Müşteri fikir ve düşünceleri firmamızca önemlidir. Profesyonel elemanlarla ve uzman kadromuzla kapalı çelik kasalı araçlarımızla birlikte hizmet vermekteyiz.

olarak firmamız gerekli hassasiyeti göstermektedir. Yaptığımız işle alakalı gerekli belgelere sahiptir. Tamamen müşteri memnuniyetini baz alarak faaliyet göstermekteyiz. Böyle olduğumuz için firmamız her geçen gün hızlı gelişim göstermektedir. Kurulduğumuz yıldan bu zamana gerekli teknolojik ekipmanlara sahip olarak modern bir taşıma işlemi gerçekleştirdik. Personel seçiminde hassasiyet göstererek işinde profesyonel ve eğitimli personellerle çalışmayı yeğledik. Firmamız güven aşılayan köklü ve tanınmış bir firmadır.

Call Now Button