Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Günümüzde pek çok nakliye şirketi, eşya taşımada hizmet vermektedir. Bunların pek çoğu piyasada yer almakla birlikte güvenirlilikleri tartışılabilir.

Firmamız 1995 yılından bu yana müşteri memnuniyeti odaklı olarak profesyonelce hizmet vermektedir.

Taşınma oldukça zahmetli bir iştir. Tek başına eşya taşımak mümkün değildir. Eşyaları kolilemek, sınıflandırmak, her birinin dikkat ve özenle kaldırılması ve hazırlanması gerekir. Tam bir ekip işidir.

İşinde profesyonel olmayan kişiler eşyalarınızın paketlenmesi ya da taşınması sırasında eşyalarınıza zarar verebilir.

Eşyalarınız güvenilir olmayan ellerde çalınabilir.

Bu tür kötü olaylarla karşılaşmamak adına, işinde uzman, alanında profesyonel nakliye şirketleri ile çalışmanız yararınıza olacaktır.

Kadıköy eşya depolama Kişiler, nakliye hizmeti almak isteyip, firmaya müracaat ettiklerinde, öncelikli olarak nakliye hizmeti veren firmadan fiyat listesi alır. Burada aslında dikkat edilecek husus, fiyatın çokluğundan ziyade verilen hizmetin kalitesidir. Kaliteli hizmet satın almak, bazen yüksek bir bedel gerektiriyor gibi gözükse de, esasında kullanılan araç ve gereçler, personelin niteliği, ve eşyaların değeri düşünüldüğünde, kaliteli hizmet almış olmanın bedelinin ölçülemeyeceğini anlarsınız.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmetimizle sizlere en uygun fiyata kaliteli hizmet sunmayı vaat etmekteyiz.

Uzun yıllar sektöründe faaliyet gösteren nakliye firması olarak, her türlü eşyalarınız, güvenilir ve işinde profesyonel personelimizle tek tek sarılıp, kırılacak hassas olanlar köpük, özel bez ve örtülerle sarılarak özel kutulara yerleştirilerek nakliye aracına taşınır.   Araçlarımız kapalı çelik kasalı araçlardır. Nakliye aracında herhangi bir dağılma söz konusu olmaması bakımından aracın içine sabitlenir. Sökülmesi gereken eşyalarınız sökülür ve nakliyesi sağlanan yerde tekrar monte edilerek eski düzenine getirilir.

Bin bir zahmetle aldığınız eşyalarınızın taşıma işlemi sırasında zarar görmemesi için paketleme işleminin iyi yapılması gerekir. Özellikle beyaz eşyalarınızın dikkatli taşınması önemlidir. Buzdolabınızın fişinin bir gün öncesinde çekilmesi ve içinin tamamen boşaltılması önemlidir.

Gelişen teknoloji ile birlikte taşıma yol ve yöntemleri de değişip gelişmiştir. Bunlardan en önemlisi asansörlü taşımadır. Asansörlü taşımacılık özel bir vinçli asansör aracılığı ile eşyaların pencere ya da balkonlardan taşınması işlemidir. Bizler sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak ve taşıma işlemini hızlı ve sorunsuz olarak yerine getirebilmemiz için asansörlü taşıma hizmeti vermekteyiz. Pek çok müşteri tarafından özellikle tercih edilen bu yöntemle eşyalar dikkatli ve zahmetsiz bir şekilde taşınmaktadır. Özellikle dar merdivenli ya da içerisinde asansörü olmayan ve yüksek katlı binalarda kullanılmaktadır. Vinç makinesine bağlı özel bir asansör aracılığıyla taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Asansörlü nakliye hizmeti ile hem zamandan, hem iş gücünden fayda sağlanmakla birlikte eşyalarınız güvenilir ve zararsız bir şekilde evinizden çıkarılıp nakliye aracına yerleştirilir. Aynı şekilde nakliyesi gerçekleştirilen mekana da çıkarılması sağlanır.

Asansörlü taşımada dikkat edilecek en önemli husus ise taşımadan önce halat ve benzeri sabitleyicinin dikkatli bir şekilde eşyayı sabitlenmesi sağlanmalıdır ki, kopma veya düşme gibi istenmeyen durumlarla karşılaşılmasın.

Kadıköy Nakliyat hizmeti veren firmamız çalışma sistemini oturtmuş olup,  sektöründe deneyim sahibidir. Firmamızda araçlarımızın tamiri ve bakımı düzenli olarak yapıldığından güvenilir bir taşıma hizmeti alabileceksiniz.

Nakliye firmamızla irtibata geçtiğinizde, nakliye hizmetinin nereden nereye yapılacağı bilgisi bizlere verilmelidir. Taşınacak eşyanın nitelik ve niceliği hakkında yeterli düzeyde bilgi verilmelidir.

Firmamız yetkilisi gelerek eşyalarınıza bakacak ve buna göre bir program hazırlayacaktır. Buna göre eşyalarınızın taşınması sırasında gereken araç ve gereçleri, personel sayısı gibi taşıma unsurlarının ayarlamasını yapacaktır. Bu sayede taşıma günü sistematik bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmeti veren Firmamız ile yapılacak sözleşme ile alınacak hizmetin en sağlıklı şekilde sonuçlanması garanti altına alınmaktadır.