LEVENT EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşınmayı mı düşünüyorsunuz? Sizce de yeni adrese taşınmak stresli bir iş mi? Bizce, değil, çünkü kararı verdiğiniz andan beri neler yapacağınızı adım adım belirlerseniz taşınma prosedürünüz hiç de zor olmayacaktır, hatta bu şekilde taşınma işini keyifli hale de getirebilirsiniz. Öncelikle birkaç şeyi belirlemeniz gerekir: hangi eşyaları alacağınızı, hangi eşyaları bırakacağınızı ve bu almaya karar verdiğiniz eşyaları nasıl taşıyacağınızı. Evet, işin en zor kısmı bu galiba. Eşyaları nasıl taşıyacaksınız? Taşıyacak kişileri nasıl ayarlayacaksınız? Peki, ya araç? Bu sorulara cevap bularak bütün işinizi hafifletmeye kararlıyız. Muratoğlu Levent evden eve nakliyat olarak biz taşınma işlemlerinizi keyifli hale getirmeniz için varız.

1995 yılından beri müşterilerini memnun etmeyi başararak sektörün en bilinen isimlerinden biri olmuş Muratoğlu nakliyat uzman ekibiyle birlikte taşınırken en zor olanı sizin gözünüzde kolay hale getiriyor. Firmamız en iyi işçilik ve cazip ödeme imkanlarını bir arada bulundurmasıyla değerli müşterilerini memnun etmek için çalışıyor. Muratoğlu Levent evden eve nakliyat olarak bizim tek hedefimiz müşterileri memnun etmek olduğundan beraber çalıştığımız tüm elemanları eğitime tabi tutarak performanslarını yükseltmek ve bu sayede tüm işlerimizde sıfır hata yapmaktır. Firmamız hizmete başladığı günden itibaren zamanın ve teknolojinin getirdiği yeniliklere uyum sağlayarak kendini geliştirmektedir. Taşınma işleri esnasında müşterinin ihtiyaçlarını gerçekleştiren uzman kadromuzun yaptığı işlemi emniyetli ve güvenilir bir şekilde sonuçlandırmayı amaç edinmiş bulunmaktayız.

LEVENT TAŞIMACILIK

İstanbul’un en iyi şehirlerarası evden eve nakliyat şirketi Eğer taşınmak için kararınızı verdiyseniz ve götüreceğiniz eşylarınızı da seçtiyseniz geriye sadece bizimle iletişime geçmek kalıyor demektir. Bizimle iletişime geçerseniz dilediğiniz takdirde bulunduğunuz adrese gelen uzmanlarımız evinizdeki eşyaları gözden geçirip önceden plan hazırlayacaktır. Bunun ardından anlaştığımız gün ve saatte uzman kadromuz bulunduğunuz adrese gelecek ve çalışmalara başlayacaktır. Gideceğiniz yol boyunca eşyalarınızın en ufak hasar görmemesi için onları titizlikle paketleyeceklerdir. Çünkü eşyalarınızın ne kadar değerli olduğunun ve sizin için ne kadar büyük önem arzettiğinin farkındayız, bu yüzden eşyalarınızın taşınma esnasında ve yolda hasar gösrmesini istemiyoruz. Paketlenen eşyalar özel eğitim almış deneyimli kişiler tarafından arabalarımıza taşınacaktır. Araçlarımızın çelik kasalı olduğunu da unutmamanızı istiyoruz. Çünkü bu da eşyalarınızın güvenle taşınacağı anlamına gelir, biz eşyalarla birlikte değer taşıdığımızı bildiğimiz için sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Arabalara yerleştirilen eşyaların gereken adrese taşınması ile işimizin bitmediğini de biliyoruz. Geldiğimiz adreste katın çok olması, eşyaların fazla olması, KDV farkı, mesafe gibi bahanelerle de karşılaşmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Araçlar yeni adresinize vardığında yine tecrübeli elemanlar tarafından adresinize taşınacaktır. Burada ise devreye eşyaların montajı konusunda deneyimi olan personel girecek ve kurulum konusunda istediğiniz hizmeti sunmak için hazır bulunacaktır. Araçtan adrese eşyaların taşınmasının ardından kurulumu sağlanacak ve yeni adresinizde size taşınma işleminin bu kadar kolay olmasından duyacağınız sevinç kalacaktır. Şimdiye kadar sizin için gerçekleştirilen tüm nakliyat işlemlerini unutturacağımızdan, nakliyatla ve taşınmayla ilgili düşüncelerinizi tamamen değiştireceğimizden eminiz. Çünkü ekibimize, deneyimimize, çalışmalarımıza, kapalı çelik kasalı araçlarımıza ve yapacağımız işe güveniyoruz.

Taşınmanın zor olduğuyla ilgili klişeleri unutun ve bizi arayın. Bizi seçerek siz eşyalarınızın öncelikle profesyonellerce özenle paketleneceğinden, sonra araçlara güvenle taşınacağından, arzu ettiğiniz şekilde yerleştirileceğinden, belirttiğiniz adrese zamanında ulaştırılacağından, vardığımız adreste yerleştirilerek kurulum ve montajının sorunsuz bir şekilde gerçekleştirileceğinden, fiyat konusunda sürpriz yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz..Biz bunları gerçekleştirirken size sadece yeni evinizin heyecanını yaşamak kalacak. Muratoğlu Levent evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanmak için iletişime geçerek yeni adresinize taşınmanın keyfini çıkarabilirsiniz.