Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

İstanbul’daki evden eve nakliyat sektörünün önde gelen isimlerinden Muratoğlu Nakliyat, sektörde 1995 yılından bu yana hizmet vermektedir. Firmamız, deneyimli ve uzman ekibi ile evden eve nakliyat hizmetini en emniyetli ve sorunsuz bir biçimde yerine kendisine felsefe edinmiştir. İstanbul’da evden eve nakliyat sektörün markası haline gelmiş isimlerden olan Muratoğlu Nakliyat, İstanbul merkezlidir ve İstanbul’un her noktasına güvenilir hizmet götürmektedir. Arkada kalan 21 yıllık süreçte müşteri memnuniyeti firmamızın ne kadar güvenilir olduğunun en büyük sigortasıdır. Nakliye işlemleri sırasında herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması, müşterilerimizin mutsuz olmaması adına teknolojinin son olanakları ile tasarlanmış araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Küçükyalı’da ikamet edip de Küçükyalı evden eve nakliye firması arayanlar için en doğru adres olan firmamız, tamamen Avrupa standartlarında ve çelik kasalara sahip araçlarımızla güvenilir hizmetin öncülüğünü yapmaktadır. Taşıma işlemleri sırasında eşyaların herhangi bir zarar görmesini engellemek adına araçlarımız koruyucu önlemlerle tasarlanmıştır.

Türkiye’nin en iyi şehirlerarası evden eve nakliyat şirketi Araçlarımız kasalarına önceden yerleştirilen strafor ve ahşap suntalarla emniyetli bir hale getirildikten sonra taşıma işlerine başlanmaktadır. Bu sayede eşyalarınızın herhangi bir ziyan görme riski tamamen azaltılmaktadır. Ayrıca deneyimli ve uzman ekibimiz eşyalarınızı kendi eşyalarıymış gibi benimsemekte ve onları incitmeden, yıpratmadan araçlara yerleştirmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetini misyon edindiği için son derece ince bir işçilik ve nazik dokunuşlar sergileyerek tüm eşyalarınızı evinizden aldıkları gibi diğer yerleşeceğiniz mekana taşımaktadırlar. Küçükyalı’dan başka bir noktaya ev veya ofis taşımak isteyenler için ten doğru nakliye firması olduğumuzu söylemek iddialı olsa da bu iddiamız geride kalan işlerimizin verdiği güvencedendir. Küçükyalı evden eve nakliye hizmeti ile ister ev ister ofis eşyalarınız olsun, sorunsuz ve güvenli bir biçimde araçlara yerleştirilip taşınma işiniz çok kısa bir sürede gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınız evden sökülüp araçlara yerleştirilir, yükleme sırasında nazik bir biçimde sarılır, araçlarımıza düzenli bir biçimde yerleştirilir, daha sonrada taşındığınız mekâna titizlikle monte işlemleri de dâhil olmak üzere yerleştirilir. Müşterilerimizin huzur ve memnuniyeti bizim için son derece m olduğu için onlara ait eşyaları kendi eşyalarımız gibi sahiplenmekte ve nakliye işlemlerini güvenilir bir biçimde yapmaktayız.

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliye firmaları arasında işin kalitesi, güvenilir oluşu, ücretlendirme gibi konularda çok fazla fark olduğu aşikârdır. Verilen hizmetin karşılığı olarak alınan ücretler de bu bakımdan çok fazla değişkenlik göstermektedir. Serbest piyasa koşullarına sahip sektörde, ücretlendirmeler oda sayısı, eşyaların alındığı kat sayısı, taşınılacak olan katın sayısı, mesafe vs. gibi ölçütlere göre belirlenmektedir. Evden eve nakliyat sektöründe bu anlamda fiyat farklılıkları oluşmaktadır. Kalite, elbette ücrete de yansıyacaktır ama bazı firmalar iş ahlakını alt ederek ücretleri çıkarları doğrultusunda değiştirebilmektedir. Herhangi ön talep olmadan görüşme üzerine ücret konusunda düşük fiyatlar sunan bazı firmalar daha sonra işin yapıldığı sırada ücrette değişikliğe gidebilmektedirler. İş sırasında kat sayısına, eşya çokluğu, mesafe, işçilik ücretleri, montaj gibi faktörleri bahane ederek ücreti yükseltmeye çalışan firmalar maalesef bu sektörde bazı hilelerin yaşanmasına sebep olmaktadırlar. Firmamız, müşteri güvenini son derece önemsediğinden asla böyle suiistimallerin yaşanmasına göz yummamaktadır. Eşyalarınızı yerinde görmesi için gönderilen eksperin tespitleri doğrultusunda bir fiyat çıkartıp müşteriye sunmaktayız. Anlaşma sağlanırsa taşıma için bir gün ve saat belirlenerek taşıma işini gerçekleştirmekteyiz ve başta anlaşılan ücretin asla dışına çıkmamaktayız. İster ev, isterseniz de ofis taşıma işlemleri için firmamız, örneğin Küçükyalı evden eve nakliye Küçükyalı’dan alıp istediğiniz noktaya sorunsuz bir biçimde taşımaktayız.