Etiler Evden Eve Nakliyat

ETİLER EVDEN EVE NAKLİYE HİZMETİ

Şehirler arası evden eve nakliyat sektörünün önde gelen isimlerinden Muratoğlu Nakliyat, 1995 yılından bu yana hizmet vermektedir. Firmamız, uzman kadrosu ile evden eve nakliye hizmetini sorunsuz ve güvenilir biçimde yerine getirmek için siz değerli müşterilerine cezp edici fiyat seçenekleri de sunmaktadır. Sektörün markası haline gelmiş isimlerden olan Muratoğlu Nakliyat, İstanbul merkezli olup İstanbul’un her noktasına hizmet götürmektedir. Geride kalan zaman dilimine bakıldığında müşteri memnuniyeti firmamızın ne kadar güvenilir olduğunun en büyük sertifikasıdır. Nakliye işlemleri sırasında herhangi bir olumsuzluk yaşanmasını engellemek adına teknolojinin son olanakları ile hazırlanmış araçlarla hizmet vermektedir. Çelik kasalara sahip araçlarımız tamamen Avrupa standartlarında olup taşıma sırasında eşyaların herhangi bir zarar görmesini engellemek adına koruyucu önlemlerle dizayn edilmiştir. İstanbul’un tüm noktalarına hizmet götüren firmamız, yer ve konum ayırdı yapmamaktadır. Örneğin, Etiler ilçesinde evden eve nakliyat yaptırmak isteyenler için Etiler evden eve nakliyat hizmeti ile bu ilçedeki tüm noktalara ve daha başka noktalara sınırsız hizmet ulaştırmaktayız.

Araçlarımızın kasalarına yerleştirilen strafor ve ahşap suntalarla eşyalarınızın hasara uğrama riski tamamen azaltılmaktadır. Ayrıca uzman ekibimiz eşyalarınıza kendi eşyalarıymış gibi sahip çıkarak onları incitmeden, yıpratmadan araçlara yerleştirmekte, müşteri memnuniyetini vizyon edindiğimiz için son derece ince bir işçilik sergileyerek tüm eşyalarınızı evinizden aldıkları gibi taşındığınız noktaya götürmektedirler. Etiler ilçesinde olup da nakliye işlemlerini ister yine Etiler mevkisinde, ister İstanbul’un başka bir noktasında evden eve nakliyat yaptırmak isteyenler için Etiler evden eve nakliyat hizmeti sorunsuz ve güvenli bir biçimde taşınma işiniz çok kısa bir sürede gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınız yükleme sırasında nazik bir biçimde sarılıp sarmalanarak herhangi bir çiziğin oluşmasına bile imkân verilmemektedir. Müşterilerimiz ve memnuniyetleri bizim için son derece öneli olduğundan onlara ait olan her şeyi de kendi eşyalarımız gibi benimseyip nakliye işlemlerini güvenilir bir biçimde yapmaktayız. Geriye baktığımız zaman ismimizi gururla işlerimizin üstünde imza olarak bırakmış olmak adına firmamızın öncelikli prensipleri arasında arkamızda bir çizik bile bırakmadan tertemiz nakliye işleri yapmış olmak yer almaktadır.

ETİLER TAŞIMACILIK

Evden eve nakliye yapan firmalar arasında işin kalitesi anlamında çok fazla fark olduğu gibi verilen hizmetin karşılığı olarak alınan ücretlerde çok fazla değişkenlik göstermektedir. Serbest piyasa koşullarının hüküm sürdüğü evden eve nakliyat sektöründe fiyat farklılıkları işin kalitesinden kaynaklanmaktadır. Kalite iş elbette ücrete de yansıyacaktır ancak bazı firmalar bunu suiistimal ederek ücretleri çıkarları doğrultusunda değiştirebilmektedir. Herhangi bir sözleşme ya da ön talep olmadan görüşme üzerine ücret konusunda anlaşan bazı firmalar işin yapıldığı sırada ya da teslim anında ücrette değişikliğe gidebilmektedirler. İş sırasında kat sayısına itiraz ederek, eşya çokluğunu bahane ederek, mesafeyi bahane ederek ücreti yükseltmeye çalışan firmalar maalesef bu sektörde olumsuzlukların yaşanmasına sebebiyet vermektedirler. Firmamızda asla böyle olayların yaşanması söz konusu değildir. İşin başında anlaşılan fiyat ne ise ücretlendirme ona göre yapılmakta ve iş bitiminde de o ücret alınmaktadır. Eğer talep olursa eşyalarınızı yerinde görmesi için bir eksper göndermekteyiz. Eksperin tespitleri doğrultusunda bir ücret tarife çıkarıp müşteri ile anlaşmaktayız. Daha sonra firmamızın ve müşterinin uygun olduğu bir gün ve saat kararlaştırılarak anlaşmayı sağlamaktayız. Sadece ev değil ayrıca ofis taşıma işlemleri de gerçekleştiren firmamız örneğin Etiler evden eve nakliyat hizmeti ile ofisinizi Etiler’den başka bir noktaya sorunsuz ve emniyetli bir biçimde taşımaktadır.  İster telefon ile isterseniz de e-mail ile iletişime geçebileceğiniz firmamız 7/24 hizmetinizdedir.