Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler evden eve nakliyat

Evden eve nakliyatın vazgeçilmez adresi olan, gerek kadrosu ve gerekse iş disiplini ile kurulduğu günden bugüne kadar firmamız en iyi işçilik ve cazip ödeme imkânlarıyla rakipleri arasından sıyrılıp liderliği göğüsleme yolunda başarılı adımlarla yoluna devam etmektedir. 1995 yılında kurulmuş olup geçen zamanda kendini geliştirerek ve yenileyerek çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Hizmetin en iyisini ve kalitesini vermek misyonumuz olup, aranılan bir marka haline gelmek tek amacımızdır. İstanbul da faaliyet göstermekte olan şirketimiz Muratoğlu Nakliyat olarak hizmetlerimizi daha kaliteli yapmak ve en ekonomik fiyatları sunmak amacıyla Esenler başta olmak üzere Küçükçekmece, Gaziosmanpaşa, Sefaköy, Sultangazi, Bakırköy, Ortaköy, Bahçelievler ve sayamadığımız diğer semtlerde evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimizden Esenler evden eve nakliyat da özenle çalıştığımız, ilk yerleşim merkezlerimizden biri olması nedeniyle titizlikle davrandığımız bir hizmet bölgemizdir.

Şehirlerarası evden eve nakliyat 21 yıllık bir geçmişle şirketimiz çağın şartlarına ve teknolojiye uyum sağlayarak emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Tüm ilçelerde evden eve nakliyat olduğu gibi Esenler evden eve nakliyat hizmetinde de son teknoloji kullanılmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz ve bize emanet ettiğiniz eşyalarınız için bütün özverimizle ve içtenliğimizle, itinayla ve dikkatle çalışıp, profesyonel ekibimiz ve çelik kasalı geniş araç filomuz ile hizmet vermekteyiz. Temel amaç sıfır hata ile emanet eşyalarınızı en iyi ve en emniyetli şekilde yine size teslim edebilmektir. Bu amaçla ekibimize gerekli eğitimi vermekte, uygun araç ve gereçleri kullanmaya özen göstermekteyiz. Her sokak ve cadde koşullarına uygun ebatta araçlarımız tamamen Avrupa standartlarına uygun bir şekilde dizayn edilmiş olmakta ve araç kasaları eşyaların zarar görmeyeceği şekilde düzenlenmiştir. Bu sebeple strafor ve ahşap suntalar kullanılmıştır. Bu sayede eşyaların kırılmasının, zarar görmesinin önüne geçilmiştir. Taşınma aşamasında eşyalar ambalajlama ve paketleme işlemleri düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Peki, fiyat neye göre belirleniyor ve işlem nasıl başlıyor. İsterseniz ekibimizle gelerek eşyaları yerinde görüyoruz ve inceleme yapıldıktan sonra fiyat belirleyip size bildiriyoruz. Eşya miktarı, taşınılan kat ve taşınacak kat gibi sorunların yanında gidilecek mesafe hesaplanır, asansörlü taşıma eklenir ve buna göre uygun fiyat belirlenir. Başlıca yaptığımız hizmetler ise evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, büro taşıma, fabrika taşımak, her türlü dükkân, ambar ve depo taşımasıdır. Eğer İşbirliği yapılmaya karar verildiyse belirlenen tarih ve saatte işe başlarız. Profesyonel ekibimizle işe başlayıp mobilya işlerinde her türlü montaj demontaj işlemlerinizi yapıyoruz. Bütün sorumluklarımızı yerine getirip sizi memnun ederek işimizi bitiririz. Sağlam firmamız, yılların tecrübesi, uzman ve deneyimli kadromuz, donanımlı araçlarımız, 57 metre 4 adet asansörlerimizle hizmetinizdeyiz.

Bize ister mail atarak, ister telefon ile arayarak ulaşabilirsiniz. Geriye dönüp baktığımızda hiçbir olumsuz bir hizmetimiz bulunmamaktadır. Çünkü müşteri memnuniyeti en çok dikkat ettiğimiz konulardan birisidir. Muratoğlu Nakliyat olarak gösterilmesi gereken hassasiyetin farkında olup gerekli çalışmaları bu şekilde yönlendirdiğimizi belirtmek isteriz. Esenler evden eve nakliyat hizmeti olarak her türlü ev ve ofis eşya taşıma işlerinizi uzman kadromuzla gerçekleştirmekteyiz. Birden fazla hizmetiyle karşınızda bulunan firmamıza dilediğiniz an eşyalarınızın taşınması ile alakalı konularda aklınıza gelen soruları sorabilir, taşıma işleminin nasıl ve şekilde gerçekleşeceği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. . Sizi memnun ettiğimiz ve bize güvendiğiniz için kendimizle gurur duyuyoruz. Sorumluluğumuzun farkındayız, bizim için kalite ve işçilik ön planda gelir, yaptığımız işin hakkını veririz; eğer kaliteli bir hizmet ve sağlıklı bir sonuç istiyorsanız bizimle çalışın.