İstanbul’da 1995 yılından bu yana taşımacılık ve depolama hizmetlerine devam eden Muratoğlu Evden Eve Nakliyat, sektörde sayılı firmalar arasında yer almaktadır. Firmanın temel hizmet politikası, en iyi işçilikle birlikte müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı şekilde çalışmalar sağlamaktır. Bunun yanında teknolojik gelişmelere paralel donanımlı filosuyla ve kapalı çelik kasalı araçlarla güvenle hizmet verilmektedir. Çoğu nakliye firmasında kullanılan kamyonetlerin açık olduğu ve eşyaların sadece iplerle sabitlendiği düşünülürse, kapalı araçlar eşya kaybı riskini azaltması bakımından avantaj sağlar. Büyük bir marka olma yolunda hızla devam eden Beylikdüzü evden eve nakliyat firması her zaman en iyi olmayı hedeflemektedir.

Evden Eve Taşımacılık

Şehirlerarası evden eve nakliyat kendi bünyesinde onlarca büyük araç barındırır ve aynı anda geniş ve kapsamlı bir hizmet ağına sahiptir. Diğer taraftan eğitimli performans geliştirmeye yönelik devamlı bir çalışma içinde olan uzman kadrosu ile verdiği hizmetlerde sıfır hata yapma amacındadır. Evden eve taşımacılığın hayati öneminin bilincinde olan firmada, bir yerden bir yere en güvenli şekilde eşya taşımacılığı hizmeti verilir. Firma hizmetleri sadece evden eve nakliyatla sınırlı değildir. Ofis taşımacılığı ve ev depolama gibi ekstra hizmetler de Beylikdüzü evden eve nakliyat firması tarafından verilmektedir.

Neden Muratoğlu Evden Eve Nakliyat

Nakliye sektörü günümüzün en çok firma sayısına sahip alanlarından biridir. İnsanların her zaman taşınmaya ihtiyaçları vardır ancak her zaman doğru ve kaliteli şekilde taşındığı söylenemez. Özellikle İstanbul gibi bir şehirde milyonlarca kalabalık içinde bu işi suiistimal eden firmaların sayısı azımsanamayacak kadar çoktur. Hiçbir kurumsal içerik ve uygulama olmadan sadece bir iki kamyonet tarzı arabayla eşya taşımacılığı yapan ve sürprizle dolu fiyatlandırma yapan firmalar düşünülürse, kurumsallığın ne kadar önemli olduğu bir kere daha anlaşılacaktır. Muratoğlu Nakliye’nin farkı, işlemlerini tamamen kurumsal bir zemine göre yapıyor olmasıdır.  Şoför eğitiminden eşya toplama tekniklerine, araç kalitesi ve güvenliği ne kadar çok sayıda detay en iyi şekilde sonuçlandırılmaya çalışılır. Söz konusu firmanın geriye dönük olarak taşımacılıkla ilgili hiçbir kötü izi bulunmaz. Müşteri memnuniyeti de dâhil olmak üzere her işlem en iyi şekilde gerçekleştirilmeye çalışılır.

Ofis Taşımacılığı

Muratoğlu Nakliyat Firması ofis benzeri iş yerleri için taşıma hizmeti vermektedir. Önemli evraklar ve ofiste yer alan demirbaş eşyalarda gereken hassasiyet gösterilerek taşıma işlemi yapılır.

İsteğe Bağlı Exper Avantajı

Firmayla çalışmaya karar veren müşteriler dilerse exper hizmeti talebinde bulunabilirler. Bunun için eşyalarınızın yerinde görülmesi için exper temin edilir. Ev ya da ofis yerinde incelendikten sonra bir fiyat belirlenir ve ortak verilen kararla tarih ve saat belirlenerek taşıma gerçekleşir. Experin en büyük avantajı özellikle şehirlerarası taşımacılıkta sigorta hizmeti sağlamasıdır.

Ev Depolama

Son yıllarda uzun süreli şekilde eşyalarını bir yerde bekletmek isteyenler için Beylikdüzü evden eve nakliyat firması uygun depolama fiyatlarını müşterilere sunmaktadır. Eşya çokluğu ve büyüklüğüne göre değişik ebatlarda depolama alanlarını firmadan güvenle kiralayabilirsiniz. Firmadan alınan depolama işlemleriyle tasarruf ve özel paketleme avantajlarını da elde etmiş olursunuz. Söz konusu depolanacak eşyalar süre fark etmeksizin zarar görmemesi için özel ambalaj ve paketlerle sarılmaktadır. Uzun süre dayanamayacak eşyaların depolama alanında bulundurulması tahmin edileceği gibi uygun değildir.

Sabit ve Uygun Fiyatlandırma

Pek çok nakliye firmasında yaşanan en büyük sıkıntı sonradan fiyata ekleme yapılması ve müşterinin kendini kandırılmış gibi hissedilmesidir. Kurumsallıkta uzak ve sadece müşteri bağlamak için yapılan bu taktik aksine daha fazla müşteri kaybına neden olmaktadır. Firmadan alınan hizmetlerde ücret baştan belirlenir ve sabittir.