Bayrampaşa evden eve nakliyat

Taşımacılık ve evden eve nakliye sektöründe hizmet veren firmamız 1995 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Yaklaşık yirmi yıllık sektörel tecrübe ve nakliye işinde gerçekten uzun yıllardır çalışmanın verdiği deneyim ile çalışıyoruz ve sizlere hizmet veriyoruz. Elimizdeki uzman, deneyimli kadro ve geniş araç filosu ile İstanbul’da hizmet eden firmamız, başta evden eve nakliyat olmak üzere, iş ve ofis taşıma alanında da hizmet vermektedir. İstanbul içinde Anadolu yakasında Kadıköy, Pendik, Tuzla, Kartal, Anadolu Kavağı, Üsküdar; Avrupa yakasında Avcılar, Esenler, Beylikdüzü, İkitelli, Bağcılar, Halkalı, Beyoğlu, Sütlüce, Yenibosna, Bayrampaşa evden eve nakliyat konusunda daha sayamadığımız ve aklınıza gelen neresi varsa biz orada sizlere hizmet etmek için varız.

Uzman kadromuzun bu günkü seviyesine ulaşması için sizlerden yapılan geri dönüşleri ve çalışanlarımıza verdiğimiz eğitimleri fazlasıyla önemsiyoruz. Daha önceki evden eve nakliyat işlerinizde yaşanan aksaklıları biraz göz önüne getirin. Kırılan biblolar, ayağı hasar gören masalar, kenarı kıyısı çizilmiş mobilyalar vb. bir sürü sıkıntı ile boğuştunuz. Ama Muratoğlu Nakliye ile bu sorunlara kökten bir çözüm getiriyoruz. Mesela kapalı çelik kasa araçlarla yaptığımız nakliye sonucunda taşıma sırasında eşyalarınız hasar görmüyor. Yükleme ve boşaltma işlemleri sırasında da uzman ve nakliye konusunda profesyonel elemanlarımız ve teknik kadromuz ile bu aşamada da sıkıntılarınıza çözüm olmaya devam ediyoruz. Evden eve nakliyat veya ofis taşıma alanlarından mobilyalarınız ve kırılacak eşyalarınız için dikkatli ve titiz bir şekilde ve sıfır hata ile işimizi yapmaya çalışıyoruz. İstanbul içinde örnek vermek gerekirse iki uzak nokta olan Kadıköy Bayrampaşa evden eve nakliyat yapılacak. Bu nakliyat sırasında gözünüzün arkada kalmaması için köprüden geçişte şehir içi trafiğinde vb. yerlerde oluşabilecek her türlü sıkıntı için uzman kadromuz sizlerle birlikte olacaktır.

Bayrampaşa evden eve nakliyat Hizmetleri

İstanbul şehirler arası nakliyat Diğer nakliye firmalarından farklı olarak biz işin başında yaptığımız planlamayı en doğru şekilde yaparak sonradan meydana gelecek ekstra ihtiyaçları vb. her türlü ihtimali düşünerek sizleri sonradan oluşabilecek olumsuz durum ve koşullardan korumak için çalışıyoruz. Söz gelimi anlaştığınız nakliye firması size sudan sebeplerle ekstra ödeme talep edebilir. Mesela çok fazla eşyanızın olduğundan mevzu bahisle yeterli araçlarının olmadığını, bu nakliye işinin kedilerine pahalıya mal olacağını belirtip sizden ekstra ödeme talep edebilir. Ya da nakliye yapılacak yerin çok yüksek katlı olduğunu ve ekstradan bir emek harcandığını belirterek sizden daha fazla ödeme talep edebilirler. Ya da yukardaki örnekte olduğu gibi Kadıköy Bayrampaşa evden eve nakliyat gibi İstanbul’un iki farklı ucundan yapılacak bir taşıma için mesafenin çok uzak olduğunu talep edebilirler. Ancak biz Muratoğlu Nakliye olarak bu tarz sıkıntılara mahal vermiyoruz. Geniş araç filomuz ile eşyanız fazla bahanesi, uzman kadromuzun usta işi planlamalarıyla ve 57 metrelik 4 asansörle ve gerekli donanımlarla çok katlı ev ofis fark etmeksizin çok katlı bina bahanesini ortadan kaldırıyoruz. Bizim amacımız sizlere en uygun fiyat ile maksimum hizmeti sağlamaktır.

Muratoğlu Nakliye ile çalışmak istediğiniz takdirde ofisinize veya evinize eşyalarınızı incelemesi ve gerekli planlamayı yapması için deneyimli kadromuzdan eksperlerimizi yolluyoruz. Eksperimizin incelemesi sizin bize verdiğiniz (gidilecek mesafe, zaman, eşya miktarı vb. ) bilgiler ışığında karşılıklı antlaşma sağlanır. Sadece İstanbul içi değil şehirlerarası evden eve nakliyat, ofis, büro, depo ve ambar taşıma işlerini de yapıyoruz. Şehirlerarası taşıma ve nakliye işinde eşyalarınızı standart olarak sigortalıyoruz. Bu işlem siz müşterilerimizin isteğine bağlı değildir. Her şehirlerarası nakliye işleminde standart olarak yapılır. Muratoğlu Nakliye olarak sizlere her türlü hizmeti deneyimli kadrolarla ve en uygun fiyata sunmaktan gurur duyarız.