Bahçelievler evden eve

1995 yılından bu yana İstanbul’da taşımacılık faaliyetlerine devam eden Muratoğlu Evden Eve Nakliyat, kendi alanındaki sayılı firmalar arasındadır. Tecrübeli firmanın hizmet politikası, en iyi işçilikle müşteri memnuniyetini daim yapmak ve çözüm odaklı çalışmalardır. Teknolojik açıdan donanımlı büyük araç filosu ve kapalı çelik kasa hizmeti ile firma fark yaratmaktadır.  Birçok firmada kullanılan araçların açık olduğu düşünülürse, kapalı kasa araçlar birçok açıdan çok daha güvenilirdir.  Büyük bir marka olma amacındaki Muratoğlu Bahçelievler evden eve nakliyat firması her açıdan en iyi hizmeti amaçlar.

Kurumsal Nakliye Hizmetleri

İstanbul’da birçok ilçede hizmet veren Bahçelievler evden eve nakliyat firması bünyesinde onlarca büyük araç ve kapsamlı bir hizmet ağı ile işlemler devam eder. 7/24 hizmet alınabilen firmada,  devamlı olarak performans geliştirmeye yönelik bir çalışma içinde olan uzman kadrosu yer alır. Firma bütün çalışmalarında sıfır hata yapma amacındadır. Ev veya ofis taşımanın hayati öneminin bilincinde olan firmada, en güvenli şekilde müşteri memnuniyeti odaklı şekilde hizmet verilir. Firmada ofis taşımacılığı yanında ev depolama gibi hizmetler de verilmektedir.

Muratoğlu Nakliyat Avantajı

Son 15-20 yıl içinde nakliye sektörü şehirleşmenin de artmasıyla hızla popüler hale gelen bir iş alanı olmuştur.  İnsanlar her zaman bir yerden bir yere eşyalarını taşıma ihtiyacı duyarlar ve bu istisnalar dışında daima gereken bir durum olacaktır. Ancak taşıma işlemleri her zaman doğru ve kaliteli şekilde gerçekleşmez. Bilhassa İstanbul gibi milyonlarca kişinin ve firmanın olduğu kalabalık bir şehirde, bu işi suiistimal eden firmaların sayısı oldukça fazladır. Sadece kamyonet tarzı bir iki arabayla eşya taşımacılığı yapan ve sonradan üzerine eklenen fiyatlandırma şekilleriyle bu firmalar kurumsallığın bir kere daha önemini fark ettirecektir. Profesyonel taşımacılık yapan Muratoğlu Nakliye’nin farkı, işlemlerini kurumsal bir zemine yerleştirmesidir. Eğitimler, eşya toplama biçimleri, araç kalitesi ve taşıma güvenliği gibi detaylar firmada en iyi şekilde sonuçlandırılır. Bununla beraber firmanın taşımacılıkla ilgili geride hiçbir kötü izi bulunmaz.

Şehirler Arası Yolculuklarda Exper ve Sigorta İmkânı

Muratoğlu Nakliye firmasıyla çalışmaya karar veren tüm müşteriler dilerse exper hizmeti alabilirler. Bu işlem için exper sizin olduğunuz yere gelir ve eşyalarınızı yerinde görür. Ev veya ofisteki eşyalar incelendikten sonra fiyat görüşmesi yapılır ve ortak kararla tarih -saat belirlenerek zamanında taşıma gerçekleşir. Taşımada experin en büyük avantajı şehirlerarası nakliye olduğu zaman sigorta hizmeti vermesidir.

Kurumsal Ofis Taşımacılığı Hizmeti

Muratoğlu Nakliye ev taşımacılığı yanında ofis taşıma hizmeti de vermektedir. Ofis içinde bulunan önemli evraklar ve demirbaş eşyalar için gereken hassasiyetle taşıma işlemi gerçekleşir.

Ev Depolama Hizmeti

Ev eşyası veya dayanıklı iş yeri malzemelerini uzun süreli olarak bir yerde depolamak isteyenler için Bahçelievler evden eve nakliyat firması uygun fiyatlarla güvenilir şekilde hizmet vermektedir. Firmadan eşya miktarı ve büyüklüğüne bağlı olarak değişik ölçülerde depolama alanlarını uzun veya kısa vadeli kiralayabilirsiniz. Alınan depolama işlemlerinde özel paketleme avantajlarını da yararlanmış olursunuz. Depolanacak eşyalar zamanla zarar görmemesi için özel ambalaj ve paketlerle sarılmaktadır. Ancak önlem almak adına uzun süre dayanamayacak eşyalar depolama alanında bekletilemez.

Sabit Fiyatlandırma Artısı

Şehir içi nakliye firmalarında müşterilerin yaşadığı en büyük sıkıntı, fiyata çeşitli bahanelerle sonradan ekleme yapılması ve müşterinin kendini kandırılmış gibi hissetmesidir. Sadece müşteri bağlamak için başta, ucuz fiyat söyleyip sonra ekleme yapılan bu taktik, onları kazançlı çıkarmak yerine daha da kötü duruma düşürmektedir. Muratoğlu Nakliye firmasında fiyatlar işlem özelliklerine göre standart olarak belirlenmiştir ve baştan net şekilde görüşülür.