Avcılar Evden Eve Nakliyat

AVCILAR TAŞİMA ŞİRKETİ

Evden eve nakliyat, taşınma durumunda evinizdeki eşyaların eski evinizden yeni evinize götürülmesidir. Bu iş sadece eşya taşıması değil, monte etme ve eşyaları eve yerleştirme işine de denir. Şirketimiz de taşımacılık işi yapmaktadır. 1995 yılında kurulmuş olup evden eve nakliye sektöründe tercih edilen firmalardan bir tanesidir. Uzman kadrosu ile size en iyi hizmet vermek için yenilenen hayat şartlarına göre uzmanlarına eğitimler vererek her koşula uygun taşıma işlerinizi yapmaktadır. Araçlarımız ise eşyaların zarar görmemesi için strafor ve ahşap suntalarla döşenmiş, kapalı çelik kasalı araçlarla hizmet sağlamaktadır. 7/24 hizmet vermekteyiz. Avcılar evden eve nakliyat ile de oradaki müşterilerimizi mağdur etmeden hizmet vermekteyiz.

Muratoğlu nakliyat için en önemlisi müşteri memnuniyetidir. Bu amaç doğrultusunda geriye baktığımızda da hiçbir hatamız bulunmamaktadır. Üstelik İstanbul’un her semtine de hizmet vermekteyiz. Evden eve taşımacılığın yanı sıra ofis taşımacılığı, büro taşıma, fabrika taşıma, ambar ve depo taşıma ve her türlü dükkân taşıma işi hassasiyetle yapılmaktadır. Muratoğlu nakliyat isterseniz eşyalarınızı yerinde görmek için bir exper gönderir ve size ona göre fiyat belirlenir. Sonradan ekstra bir ücret çıkmamış olur. Diğer firmalardan pahalı olmasının sebebi ise her şeye bakarak fiyat belirlememizdir, diğer firmalar daha sonra yüksek kat eşya çok diye bahaneler sunarak ilk söyledikleri parayı 2 katına bile çıkarabilmektedirler.Bu yüzden exper veya sizin bize verdiğiniz bilgilere göre ( kat sayısı, koli ve eşya miktarı gibi) ücretlendirme yapılır. Belli bir saat belirlenir ve o saatte işe başlanır. Eşyalarınıza şehirlerarası nakliyelerde sigorta yapılmaktadır. Söküp takılacak eşyalarınız ise mobilya işinde uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. En önemli konulardan biri de paketlemedir. Mutfak eşyası ve buna benzer kırılabilecek eşyalarınız özenle paketlenir.

AVCILAR NAKLİYAT

 Ağır olan eşyalar ise özel elemanlar ile taşınır. 57 metre 4 adet asansörümüz bulunmaktadır. Bu asansörler sıfır olarak alınmıştır.5 yılı geçtikten sonrada bu asansörler yenilenmektedir. Bize ister telefon ile ister mail yoluyla da ulaşabilirsiniz. Fakat telefonla konuşmak daha ayrıntılı ve daha anlaşılır şekilde olacağı için bu yolu tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Sektörde oluşan tüm yenilikler ilk olarak bizim firmamızda olmaktadır, bu yüzden sizde yenilikçi ve kaliteli bir firmayla çalışmak istiyorsanız Muratoğlu nakliyatı tercih edebilirsiniz. Avcılar evden eve nakliyat firmalarından hangisini seçmeliyim diye düşünüyorsanız bu fırsatları kaçırmayın deriz. Ayrıca facebook ve twitter adreslerimiz de bulunmaktadır. Bu sayfalardan da hakkımızda yapılan yorumları okuyup bizim hakkımızda neler düşünüldüğünü bilmiş olursunuz. Böylece ne kadar doğru karar verdiğinizi bir kere daha anlamış olursunuz.

Şehirlerarası nakliyat nedir?

Şehirlerarası evden eve nakliyat Ev taşımak herkesin korkulu rüyalarından biridir. Eşya toplama derdi, koli derdi ayrı ve en önemlisi de kaliteli ve güvenli evden eve taşıma şirketi bulmayı tam bir sorun olarak görürler. Artık bu sorunların tek adresi Muratoğlu Nakliyattır. Sizinde taşınma işiniz varsa ve bunları düşünüyorsanız sizin yerinize biz düşünüp her şeyi uygun bir fiyat karşılığında hallediyoruz. İster İstanbul içinde ister İstanbul’dan başka bir şehre taşının bizim için fark etmez, donanımlı kadromuz ve araçlarımız ile biz sizin hizmetinizdeyiz. Avcılar evden eve nakliyat hizmeti de tüm bu hizmetlerin içindedir. Bizzat yüz yüze görüşmek isterseniz adresimiz Asiltürk Caddesi no:7/1 Veysel karani mahallesi Sancaktepe/İstanbul’dur. Telefon numaralarımız ise 0212 211 07 55- 0216 306 15 90- 0216 419 18 75 tir. Telefon ile de iletişime kolaylıkla geçebiliriz.

MURATOĞLU NAKLİYAT

Ataköy Evden Eve Nakliyat Nakliye sektöründe 20 yılı aşkın deneyimiyle ve hizmet kalitesi ile farklılık ortaya koyan Muratoğlu sizler için deneyimli ekipleri ve modern araçları ile hizmet vermektedir. Nakliye talepleriniz için işin hacmi veya evine bakılmaksızın eksiksiz hizmet anlayışı çerçevesinde, önce yerinde tespit yapılarak size sunulacak hizmetlerin ve hizmetin ne şekilde bir sürecin içinde sunulacağı vb gibi ayrıntıların belirlenmesinin akabinde tüm bu detayları içeren bir teklif hazırlanır. Teklifi onaylamanız halinde nakliye işleriniz itina ile yerine getirilir. Hizmet bölgelerimiz arasında birçok semt gibi Ataköy Evden Eve Nakliyat konusunda da tanınan bir firma olarak çalışmaktayız.

Genel hizmet alanımız ev ve ofis taşımacılığı olarak şekillense de, bu alanda bağlı veya oluşacak nakliye hizmetlerini de yürütmekteyiz. Örneğin ofis veya ev eşyalarınızın depolanması ihtiyaçlarında da her türlü termal ve fiziksel konforu tesis edilmiş ve depolanacak eşyanın nitelik ve niceliğine uygun depolarımızla hizmetinizdeyiz. Geçici süreli ev değişikliklerinde veya yeni ev ya da ofis alımlarınızda taşınma süreci uzayacaksa ya da acil depolama ihtiyacınız oluşursa bu konuda teknolojik tasarımı ve size özel kullanımı sağlanmış depolarımızla hizmet vermekteyiz. Genel hatlarıyla tüm hizmetlerimiz ve firmamız hakkında bilgi edinmek için bize internet ortamında erişebilirsiniz. Bu maksatla tasarlanmış ve yayında olan web sitemize http://www.muratogluevdenevenakliye.com/ adresinden ulaşmanız mümkündür. İletişim bilgilerimize ve bizlere sormak istediğiniz tüm sorulara ilişkin diğer tüm ayrıntıya bu adresten ulaşabilirsiniz. Yine size daima güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini esas alarak yardımcı olacak ekiplerimize 0212 2110755 veya 0216 3061590 numaralı telefonlarımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.