Şehirlerarasi Taşima Şirketi

Şehirler Arası nakliyat, eskiden ciddi zorluklara neden olan ve bugünde eğer ciddi kurumsal firmalarla çalışmazsanız aynı zorlukaların devam ettiği ve eşyalarınızın hasar gördüğü kullanılamaz hale geldiği bir taşıma şeklidir.
Geçmişte olduğu gibi bugünde şehirler arası nakliyat’ta ciddi büyüklükte yatırım yapmış olan Muratoğlu evden eve nakliyat İstanbul merkezli olup Türkiyenin her köşesine eşyalarınızı zarar görmeden taşır.
Bu konuda Türkiyenin en iyi firması olmayı hedefleyen firmamız her geçen gün şehirler arası nakliyat sektöründe büyümeye ve hizmet ağını genişletmeye devam etmektedir.
Bizlere web sitemiz’den ofis telefonlarımızı arayarak yada web sitemizdeki form mail aracılığıyla  mesaj atarak ulaşabilirisniz.
Bizim le anlaşarak en kısa sürede eşyalarınızın toplanıp büyük bir özen ile taşınmasını sağlayabilirsiniz ..
Firmamız istediğiniz şehrin mesafesi ve kilometresini göze alarak size bir fiyat tarifesi çıkaracaktır. Bu fiyat tarifesi genelde eşyalarınızın gideceği şehirdeki apartmanın konumuna,durumuna,eşyalatınızın az veya çok olmasına bağlıdır.
Sonradan sorun olmasın diye eşyalarınızın,evinizin veya ofisinizin durumunu görüpte fiyat çıkarsın diye mutlaka bir expert gönderiririz bu bizi afaki bir fiyat oluşturmaktan alıkoyar ve tüketiciyi doğru olarak bilgilendirmemize ve sonradan şöyle olmuş böyle olmuş bu kadar daha üste para isteriz gibi sorunlardan bizleri kurtarır.
Ekspertiz raporu doğrultusunda karşılıklı konuşarak fiyat belirlenir ve eşya taşıma yöntemleri üzerine hangi araç ile çalışılacağı yada asansör kurulup kurulmayacağı konusunda mutabakat sağlanır.
Bu mutabakat sorasında sizinle anlaştığımız gün ve saate gelerek eşyalarınızı paketleyip demontaj olucak eşyalarınızı söker ve gene şehirler arası nakliyat’ta uygun bir araca yükleyerek yola çıkarız.
Eğer yok arakadaş ben eşya toplamayla listelemeyle sonradan evi ev sahibine teslim etmeyle uğraşamam derseniz bizler bunu ayrıca konuşulacak bir ücret karşılığında bunu sizin için yapabiliriz.
Şehirler arası evden eve nakliyat kamyonlarımız özel bir sistemle takip edilmektedirler bu son teknolojik sistemle aracımızın nerede olduğu ne kadar süratle gittiği varış adresine hangi saate ulaşacağı sizlerin telefonuna kısa mesajlarla iletilir.
Şehirler arası nakliye yaptırmak istiyor iseniz Muratoğlu evden eve nakliyat garantisiyle eşyalarınızı güvenle taşıyabiliriz.

Aramızda yapacağımız sözleşme içerisinde sigorta ile de ilgili bilgiler yer alacaktır.

Write a Message