Ulus Evden Eve Nakliyat

Oturduğunuz evin, kiralık veya kendi eviniz olması fark etmez, hayalinizdeki evle buluşana kadar mutlaka hayatınızda en az bir kez taşınmışsınızdır. Bunun dışında eğer devlet memuru, öğretmen, polis, asker, doktor veya hemşire iseniz göreviniz icabı da devamlı taşınmanız gerekebilir. Muratoğlu Evden Eve Nakliye olarak firmamız, taşınma sürecinin sizin için ne kadar sıkıntılı bir dönem olduğunun bilincindedir. Bu süreci sizin için stresli bir dönemden, yeni evinizin tadını çıkartacak bir sürece dönüştürmek, o gün size taşınmanızda yardımcı olacak firmamızın görevidir. Ancak en iyi firmayı bulmak için, sizin de bazı konulara dikkat etmeniz gerekir.

İstanbul merkezli olan firmamız, Anadolu ve Asya yakasındaki tüm ilçelere ve tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Eğer Etiler bölgesinde bulunan Ulus semtine taşınmayı düşünüyorsanız, evden eve nakliyat firması olarak size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Firmamız 1995 yılında kurulmuş, sektöründe %100 müşteri memnuniyeti ile bilinen köklü bir taşıma firmasıdır.

Öncelikle belirtmek isteriz ki; sektörümüz fiyat dalgalanmalarının yoğun olarak yaşandığı bir sektördür. Sizin evden eve nakliye firması seçerken dikkat etmeniz gereken, alacağınız hizmetin kalitesi ile fiyatın doğru orantılı olmasıdır. Nasıl ki 15 liraya alacağınız kıymadan endişe ediyorsanız, size ortalamanın çok altında fiyat teklifi veren firmalardan da şüphe etmeniz gerekir. Çünkü taşınma günü geldiğinde ve aksiliklerle karşılaştığınızda, karşınızda muhatap bulmakta güçlük çekebilirsiniz.

Evinizi ve eşyalarınızı görmeden verilen teklifler, gerçekçi teklifler değildir. Taşınmak için bizimle anlaştığınızda taşınacak eşyalarınızı ve evin konumunu görmek için bir kaç gün öncesinden evinize bir eksper göndeririz. Bizim size sunacağımız fiyat teklifi, ancak evinizi gördükten sonra mümkün olacaktır. Bu aşamada kamyonun büyüklüğü, eleman sayısı, asansör gerekip gerekmediği gibi etkenler incelenir ve değerlendirilir.

Eşyalarınız taşıyan ekip içinde, mutlaka konusunda uzman bir mobilya elemanı bulunur. Aynı elemanın eşyalarınızı söküp, monte etmesi sizi ve bizi zaman kaybından kurtaracaktır. Eğer şehirlerarası bir taşınma söz konusu ise eşyalarınız siz istemeseniz dahi bizim tarafımızdan sigortalanacaktır. Sizi eski evinizden alan elemanlar, yeni şehirdeki evinize de sizinle beraber seyahat edeceklerdir.

Firmamız ile sözleşmeyi imzaladığınızda önceden belirlenen gün ve saatte taşıma işlemine başlanır. Ekibimiz konusunda uzman ve tecrübeli olduğundan, sizin önceden bir hazırlık yapmanız gerekmez. Ekibimiz özel ekipmanlar kullanarak dikkatle eşyalarınızı taşıyacağından, sizin yapmış olduğunuz paketlemelerde oluşacak hasarlar, firmamız tarafından karşılanmayacaktır.

En yeni taşıma sistemi olan ve yüksek katlarda büyük kolaylık sağlayan asansörlü taşıma için firmamızda, 57 metre yüksekliğe kadar uzanabilen 4 adet asansör bulunmaktadır. Bu yeni sistem, dar merdiven aralıklarında eşyalarınızın zarar görmesini engeller. 5 yaşını dolduran asansörlerimiz kullanılmayıp, yenilenmektedir. Ayrıca bütün nakliye araçlarımız tamamen Avrupa standartlarında dizayn edilmiş araçlar olup, içlerindeki özel MDF kaplama ve kapalı çelik kasa ile her türlü kötü hava koşulunda hizmet vermeye hazırdır.

Ulus evden eve nakliyat hizmetimizde, eğer taşınacağınız ev daha küçükse veya kullanmayacağınız eşyalarınız varsa, bazı eşyaları bir süreliğine bir depoda muhafaza ermek isteyebilirsiniz. İhtiyacınıza göre kapasitesi 5 m3. ile 200 m3. arasında değişen özel depolarımızda, hacmi tarafımızdan özel ambalajlar ile paketlenerek düşürülen eşyalarınız, sağlıklı koşullarda muhafaza edilecektir.

Ev taşımacılığının yanı sıra uzman ekiplerle ofis, fabrika, dükkan ve depo taşımacılığı da yapan firmamız ile, Ulus’da evden eve nakliyat hizmeti için iletişime geçmek isterseniz, internet sitemizde yer alan telefonlar aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. Size bu gününzde yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]