Suadiye Evden Eve Nakliyat

suadiye

Evden eve taşımacılık ve depolama hizmetlerine 1995 yılından bu yana İstanbul’da devam eden Muratoğlu Nakliyat, sayılı nakliye firmaları arasında gösterilmektedir. Müşteri memnuniyetini odak noktasında tutan ve her zaman iyi bir çözüm ortağı olan firma, kendinden emin şekilde gelişerek faaliyetlerine devam etmektedir. Muratoğlu Nakliyat firma temel hizmet politikası, en iyi işçilikle daima ilerleyen bir seviyede hizmet vermektir. Donanımlı filosuyla ve kapalı çelik kasalı araçlarla teknolojik gelişmelerle paralel şekilde hizmet verilmektedir. Kapalı kasa araçlar birçok nakliye firmasına göre çok daha güvenli olduğu için fark yaratmaktadır. İstanbul Suadiye evden eve nakliyat firması her zaman en iyi olmayı hedeflemektedir.

Profesyonel Taşımacılık Anlayışı

Kurumsal çalışma anlayışıyla Muratoğlu Evden Eve Nakliyat onlarca büyük nakliye aracı barındırır ve bu araçlar tamamen güvenli olmalarıyla ve geniş eşya alma kapasiteleriyle fark yaratır. Bunun yanında firmada şoförler düzenli olarak eğitim almakla beraber performans geliştirmeye yönelik de çalışmalar devam etmektedir. Yeni araçlardaki teknolojik yeniliklerle ilgili sürücüler detaylı bilgi alır. Suadiye evden eve nakliyat firması sadece evden eve nakliyat değil, ofis taşımacılığı, depolama gibi hizmetler de vermektedir. Bu açıdan geniş çaplı bir hizmet ağı olduğunu söyleyebiliriz.

Ofis Nakliye

İş yeri değişikliği gibi durumlarda Muratoğlu Nakliyat Firması bir yerden başka bir yere ofis taşımacılığı hizmeti vermektedir. Ofislerde hayati öneme sahip evraklar ve diğer malzemeler detaylı şekilde paketlenir ve eşya miktarına göre bir araçla taşınır.

Exper Uygulaması

Nakliye firmasına başvuran müşteriler dilerse eşyaların güvenliği için exper hizmeti talebinde bulunabilirler. Bu talepte bulunduğunuzda taşınmadan önce eşyalarınızın tespiti için exper temin edilir. İnceleme yapıldıktan sonra işlemin kapsamı ve çokluğuna göre fiyat belirlenir ve ortak bir taşınma tarihi ile zamanında taşıma gerçekleşir. Özellikle uzun şehirlerarası yolculuklarda experin en büyük avantajı sigorta hizmeti ile eşyaları koruması ve olası zararı karşılamasıdır.

Depo Hizmeti

Muratoğlu Nakliyatta verilen bir diğer hizmet depolamadır. Evdeki fazla eşyanızı bir süreliğine depolamak istediğinizde en iyi çözümlerden biri depolamadır. İstediğiniz kadar sürede depolama alanlarında eşyalarınız güvenle kalabilir. İstanbul Suadiye evden eve nakliyat firması her büyüklükte depolama alanı ve çeşidini müşterilere sunmaktadır. Depolama hizmetiyle beraber firmada özel paketleme de alırsınız. Depolanacak eşyalar özel ambalaj ve paketlerle sarılarak korunur.

Standart Fiyatlar

Nakliye firmalarının çoğunda yaşanan en büyük sıkıntı fiyata sonradan ekleme yapılmasıdır. Başta söylenenle sonradan çıkan ücretlendirmeler çelişki yarattığından müşteri kendini kandırılmış gibi hisseder. Sadece müşteri bağlamak için yapılan bu uygulama o an için faydalı gibi görünse de aslında fazla müşteri kaybına neden olmaktadır. Muratoğlu Nakliye Firması ile belirlenen ücret dışında diğer firmalarda yaşanan durum kesinlikle görülmez. Ücret baştan belirlenir ve sabit kalır.

Muratoğlu Evden Eve Nakliyat Farkı

Günümüzde kurumsallık son derece önemli bir hal almıştır. Kurumsallıktan kasıt, tutarlı, güvenilir, sistemli hizmetler ve uzman personelden oluşan bir firma gibi genel çerçevesiyle tanımlanabilir. Çok sayıda nakliye firması arasından sıyrılan Muratoğlu Nakliyat, tüm işlemlerde sıfır hatayla görevleri yerine getirmeyi amaçlar. Zamanlama, eşyaların zarar görmeyecek şekilde paketlenmesi, ustalar tarafından mobilya montajı ve gereken yerlerde asansörlü taşımacılık, standart fiyat ve eksper firmanın dikkat ettiği bazı noktalardır. Firmada geriye dönük olarak hiçbir kötü olay yaşanmamıştır. Nakliye anında standart üstü kalitede faaliyet gösteren firmada alınan her türlü hizmette içiniz rahat şekilde taşınabilirsiniz. Başından sonuna kadar tüm detaylar uzman görevliler tarafından gerçekleştirilir.

[Toplam:3    Ortalama:5/5]